Sprawdź nasze zajęcia
z BMX i Hulajnogi dla najmłodszych

Zapisy już możliwe!

Zajęcia

SZKOŁA BMX

Zajęcia z instruktorem z nauki jazdy i wykonywania trików, odbywające się w grupie do 8 osób. Szkółka Bmx to zajęcia dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z Bmx'em, a także dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności jazdy na rowerze i naukę nowych trików lub po prostu dobrze się bawić.
Zajęcia

SZKOŁA HULAJNOGI

Szkółka Hulajnogi to zajęcia dla osób pragnących rozpocząć swoją przygodę z hulajnogą. Na lekcjach uczymy się tricków oraz bezpieczeństwa poruszania się w Skateparku. Cele szkółki to także możliwość zawierania nowych znajomości i rozbudzanie prawdziwej pasji wśród naszych uczestników!
Zajęcia
Zdjęcia z zajęć
WAŻNY KOMUNIKAT!
Młodzież w wieku do 18 lat może korzystać z obiektu wyłącznie po dostarczeniu pisemnego oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego. Wzór oświadzczenia można pobrać klikając w link obok.
Sklep AveBoards
AveBoards

AveBoards to nowy, prężnie rozwijający się sklep stacjonarny i internetowy. Sprzedajemy deskorolki, części oraz akcesoria deskorolkowe. Prowadzimy również serwis, przed którym nie ma zadań niemożliwych!

Sklep Scootive
Scootive

Scootive to największy sklep hulajnogowy w Polsce. Stacjonarnie znajdujący się w Warszawie. Oferujemy hulajnogi wyczynowe jak również części i profesjonalny serwis.

Sklep AveBmx
AveBmx

AveBmx funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Zajmujemy się rowerami BMX od A do Z. Pomożemy zarówno w doborze nowego roweru (kompletny/składany), jak i w reanimacji Twojej maszyny w naszym serwisie. Prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy.