Zorganizuj
niezapomniane
urodziny
w Ave/Park!

Zapraszamy na niezapomniane urodziny w Skateparku Ave/Park! Chcesz, by Twoje dziecko przezyło niezwykłą przygodę jeżdżąc po rampach i wykazując się swoimi umiejętnościami? To idealne miejsce dla Ciebie!

Nasi doświadczeni animatorzy, pasjonaci skateparkowych sztuczek, sprawią, że urodziny Twojego dziecka będą nie tylko zabawą, ale także niezwykłą nauką. Każde dziecko będzie miało okazję doskonalić swoje umiejętności pod okiem eksperta, który wprowadzi je w tajniki jazdy na hulajnodze, BMX, rolkach lub deskorolcę.

Nasi animatorzy przygotowują różnorodne aktywności i zajęcia, dostosowane do umiejętności i wieku uczestników. Od nauki podstawowych technik po zaawansowane triki - każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Oprócz jazdy, zapewniamy także inne atrakcje, które dodadzą urodzinom jeszcze więcej radości i zabawy.

Nie czekaj dłużej! Zorganizuj wyjątkowe urodziny na Skateparku Ave/Park, gdzie Twoje dziecko przeżyje niezapomnianą przygodę pełną akcji i śmiechu pod czujnym okiem doświadczonych animatorów!
Urodziny

Galeria