Samodzielna i pełna wyzwań
praca w młodym zespole

Możliwość rozwoju
zawodowego

Przyjazna
atmosfera w pracy

Praca przy unikalnym
projekcie w skali kraju

Wynagrodzenie adekwatne
do posiadanych umiejętności

Nasze aktualne oferty pracy

Zostań Instruktorem na obozie Scootive Camp Winter

Szukamy nowych twarzy do naszej ekipy!

Jeśli masz:

  • Ukończone 18lat
  • Chęć do pracy
  • Dyspozycyjność

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w jeździe na hulajnodze wyczynowej
  • pozytywne nastawianie i dobra energia.

  • Dla nas uśmiech i dobra atmosfera w pracy to podstawa!

    W kanałach social media czujesz się jak ryba w wodzie? Posiadasz doświadczenie w pracy w tym obszarze, a może masz głowę pełną pomysłów w tym zakresie, lecz nie miałeś gdzie ich zrealizować?

    W związku z dynamicznym rozwojem działu Social Media w naszej firmie, poszukujemy zajawkowiczów Insta, FB, TikToka i innych platform do współtworzenia naszego całego działu i realizacji wspólnych pomysłów. Posiadamy profile teamowe, skateparku, restauracji, obozów sportowych oraz hostelu.

    Niezależnie od doświadczenia jakie posiadasz w Social Media, zapraszamy do składania swoich aplikacji załączając swoje kanały/profile które udało Ci się do tej pory zbudować.

    Opis stanowiska

    • Prowadzenie i kierowanie zmianą zgodnie ze standardami obiektu
    • Budowanie, motywowanie oraz rozwój kompetencji podległego zespołu
    • Delegowanie zadań oraz koordynowanie prac podległego zespołu
    • Dbałość o najwyższe standardy obsługi klienta oraz ekspozycji towaru
    • Tworzenie właściwych stosunków współpracy w kierowanej jednostce organizacyjnej
    • Budowanie pozytywnego wizerunku obiektu oraz marki
    • Zapewnienie prawidłowego obiegu produktów oraz usług

    Wymagania

    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym, managerskim lub w innym projekcie związanym z zarządzaniem zespołu
    • Dyspozycyjność i elastyczność (funkcjonujemy również w dni świąteczne)
    • Witalność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie
    • Znajomość branży sportowej, ze szczególnym uwzględnieniem sportów miejskich będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • Ciekawą pracę przy unikalnym projekcie w skali kraju jak i świata
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu
    • Kompleksowe wdrożenie do pracy
    • W pierwszym okresie umowę zlecenie. Po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
    • Darmowe korzystanie ze skateparku, nawet poza godzinami otwarcia. Zniżki pracownicze na towary i usługi oraz posiłki w restauracji

    • Bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klienta
    • Budowanie pozytywnego wizerunku SKATEPARKU i marki
    • Dbanie o ekspozycję, porządek oraz bezpieczeństwo
    • Współpraca z innymi działami
    • Obsługa klienta w barku mieszczącym się w skateparku

    Wymagania

    • Dyspozycyjność (wymagana przede wszystkim w weekendy oraz święta)
    • Witalność, zaangażowanie i odpowiedzialność

    Oferujemy

    • Pracę przy unikalnym projekcie w skali kraju jak i świata
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
    • Bezpośrednia, mailowa i telefoniczna obsługa klienta (w tym zagranicznego)
    • Budowanie pozytywnego wizerunku sklepu i marki
    • Dbanie o ekspozycję, porządek oraz bezpieczeństwo w sklepie
    • Przygotowanie sprzętu do sprzedaży
    • Serwis sprzętu sportowego