AvePark

Kontakt

EverGrowing Wojciech Baranowski

NIP: 113-002-89-54

REGON: 142016821

Adres: ul. Krakowiaków 80/98
02-255 Warszawa

mail: [email protected]

tel.: 797 254 850

Sprawdź: Najczęściej zadawane pytania

Jak dojechać

Samochodem

Najszybszy dojazd do AveParku.
Skatepark znajduje w bezpośredniej okolicy dróg wjazdowych do Warszawy od strony ŁODZI, POZNANIA, KRAKOWA, KATOWIC (dojazd autostradami i drogami szybkiego ruchu). Najlepszy dojazd jest od ulicy ŁOPUSZAŃSKIEJ.
Jak dojechać

Pociągiem

Najszybszy dojazd do AveParku.
Jeśli wybierasz się do nas pociągiem z innych miast Polski to wysiądź na stacji WARSZAWA ZACHODNIA. Skieruj się na peron 1 tor 1 i tam wsiądź w kolejkę WKD - po przejechaniu 3 przystanków (7 min) wysiądź na stacji WARSZAWA RAKÓW. Przejdź na drugą stronę torów i idź wzdłuż torów zgodnie z kierunkiem jazdy pociągu, którym przyjechałeś. Nasz park znajduje się po lewej stronie w odległości 300 m od stacji.
Jak dojechać

Komunikacją

Najszybszy dojazd do AveParku.
Najlepszym połączeniem z Centrum Warszawy jest kolejka WKD, która odjeżdża z dworca WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE WKD (nie mylić z WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE PKP). Dojazd z Centrum zajmuje 11 minut. Wysiadasz na stacji WARSZAWA RAKÓW. Przejdź na drugą stronę torów i idź wzdłuż torów zgodnie z kierunkiem jazdy pociągu, którym przyjechałeś. Nasz park znajduje się po lewej stronie w odległości 300 m od stacji.
W bezpośredniej okolicy parku zatrzymują się autobusy: 189 , 401 - PRZYSTANEK : WARSZAWA RAKÓW