Skatepark

O Parku

Od początku naszej działalności (2009 r.) naszym marzeniem było otwarcie całorocznego krytego i ogrzewanego skateparku. Okazało się jednak, że realizacja tego projektu jest trudniejsza niż zakładaliśmy. Dopiero po przeprowadzce w nowe miejsce w 2015 roku pojawiła się szansa na realizację naszych planów. Nie zamierzaliśmy więc zwlekać!

Szybka burza mózgów, telefon do TechRamps i już wiedzieliśmy, że jedziemy z tematem! Cel był jeden: nowoczesny, całoroczny, kryty i ogrzewany skatepark. Kilka miesięcy przygotowań, setki maili i spotkań, plany, projekty i długa droga, na końcu której powstało dzieło którego efekty możecie teraz podziwiać. Zapraszamy!

Skatepark

Video

Skatepark

Główne przeszkody

Przeszkody
Jumpbox
Przeszkoda dla „latających” użytkowników. Idealny do nauki nowych tricków oraz szlifowania swoich umiejętności.
Przeszkody
BASEN Z GĄBKAMI
Masz problem z wykonaniem któregoś z tricków?
Basen z gąbkami pomoże Ci przełamać tę barierę w bezpieczny sposób.
Przeszkody
Funbox
Prawdziwa gratka dla streetowców - dwa boksy i długa rurka!
Przeszkody
Platforma
Bank, mały rollin i quarter, łamana rura, a do tego dwa wysokie boksy - kolejna propozycja dla streetowych riderów.
Przeszkody
MINI RAMPA
Tej przeszkody nie trzeba przedstawiać nikomu. Ten, kto mówi, że jazda na mini rampie jest nudna, chyba nigdy na niej nie był! :)
Przeszkody
TRAMPOLINA
Nie samą jazdą człowiek żyje! Wpadnij na trampolinę spróbować swoich sił na trampbike’u/trampscoot'cie, lub po prostu poskakać.
Skatepark

Inne przeszkody

Skatepark

STREFA PLAYSTATION

Zajrzyj do strefy Playstation i rozpłyń się w fotelu rozgrywając mecz ze znajomymi. Do Waszej dyspozycji są dwa stanowiska gdzie możecie spróbować swoich sił w FIFA 2k17 lub Mortal Kombat X.
Skatepark

COFFEE

W naszej kawiarni oferujemy gorące dania, przekąski, napoje zimne i gorące oraz przyjemny, relaksujący klimat. Wpadnij się wyluzować i podładować energię! :)
Skatepark

DLA RODZICÓW

Rodzicom czekającym na swoje pociechy oferujemy przekąski w kawiarni oraz dostęp do internetu, wraz z gniazdkami do ładowania. Wykorzystaj ten czas dla siebie na różne sposoby - relaksując się, lub pracując.
WAŻNY KOMUNIKAT!
Młodzież w wieku do 18 lat może korzystać z obiektu wyłącznie po dostarczeniu pisemnego oświadczenia rodzica lub opiekuna prawnego. Wzór oświadzczenia można pobrać klikając w link po prawej stronie.
;
Sklep
AVEBMX
AveBmx funkcjonuje na rynku od 2009 roku. Zajmujemy się rowerami BMX od A do Z. Pomożemy zarówno w doborze nowego roweru (kompletny/składany), jak i w reanimacji Twojej maszyny w naszym serwisie. Prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy.
Sklep
SCOOTIVE
Scootive to nowy, prężnie rozwijający się sklep stacjonarny i internetowy. Sprzedajemy hulajnogi, części oraz akcesoria hulajnogowe. Prowadzimy również serwis, przed którym nie ma zadań niemożliwych!
;